Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

  • Augustów, podlaskie
  • Specjalista
  • 08.05.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    W związku z rozwojem naszej firmy, do biura w Augustowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Augustów
    REK/AUG/0519

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie oraz rekrutacja pracowników tymczasowych,
    • reprezentowanie firmy na targach pracy, giełdach pracy i innych imprezach branżowych,
    • sporządzanie raportów z procesów rekrutacji,
    • współpraca, budowanie relacji z klientem,
    • działania marketingowe mające na celu rozpowszechnienie ofert pracy,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie działań marketingowych,
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie (payroll, marketing).

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel),
    • samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • rozwojowe stanowisko pracy,
    • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • codzienną pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole zaangażowanych osób nastawionych na jakościową realizację projektów i długofalową współpracę z klientami firmy,
    • możliwość wzięcia udziału w kursach językowych (wewnętrzne platformy szkoleniowe) i szkoleniach (wewnętrznych jak i zewnętrznych),
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz solidny onboarding na etapie wdrożenia.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura w Augustowie, ul. Wojska Polskiego 6 lok. 5.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis