Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Rekrutacji i Kadr

TrenkwalderO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Rekrutacji i KadrNumer ref.: REK/CZE/0920

Obowiązki:

  • całościowa realizacja zleceń rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla w firmie produkcyjnej,
  • rozbudowa i aktualizacja bazy kandydatów oraz stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań służących pozyskiwaniu kandydatów,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracownika,
  • obsługa administracyjna związana z dokumentacją personalną pracowników,
  • przygotowanie ewidencji czasu pracy,
  • realizacja procesu zakończenia współpracy z pracownikiem,
  • bieżący kontakt z pracownikami.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie rekrutacji i obsługi kadrowej pracowników,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,
  • wysoka motywacji oraz zaangażowania,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:

  • oczywiście umowę o pracę na pełny etat,
  • fajną stawkę miesięczną wraz z premiami,
  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną (byś nie musiał już czekać dłużej w kolejce do lekarza specjalisty),
  • ubezpieczenie na życie (przezorny zawsze ubezpieczony)
  • kafeteryjny system benefitów (m.in. Ok System)
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • wparcie kolegów i koleżanek w każdym momencie pracy.

Miejsce pracy: Częstochowa - Wyczerpy (zakład naszego klienta)

Zainteresowana? Zainteresowany? Aplikuj!

Chcielibyśmy Cię lepiej poznać, dlatego u nas proces rekrutacyjny ma dwa etapy. Pierwszy to rozmowa telefoniczna z sympatyczną Moniką, która opowie Ci coś więcej na temat tego czym się zajmujemy oraz drugi – spotkanie twarzą w twarz (oczywiście z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy