Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    REK/LOD/0718

    Opis stanowiska:

    • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
    • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
    • zarządzanie komunikacją między klientem a kandydatem,
    • udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
    • reprezentowanie Trenkwalder na rynku poprzez udział w targach i giełdach.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej),
    • znajomość podstaw przepisów prawa pracy,
    • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
    • prawo jazdy kat. B (czynne) - warunek konieczny,
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji oraz premii za wyniki,
    • umowę o pracę na pełny etat,
    • pakiet szkoleń wewnętrznych,
    • służbowy laptop oraz telefon,
    • pakiety sportowe oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis