Oferta pracy

Specjalista(-ka) ds. Rekrutacji i Rozwoju

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie odpowiednich kandydatów z wykorzystaniem dostępnych platform i narzędzi rekrutacyjnych;

  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych;

  • stała współpraca z menadżerami oraz HR BP;

  • przygotowanie raportów, zestawień i prezentacji dotyczących prowadzonych procesów;

  • aktywny udział w projektach Employer Brandingowych;

  • współpraca przy dodatkowych projektach z zakresu rozwoju i rekrutacji;

  • prowadzenie warsztatów i szkoleń rozwojowych;

  • zarządzanie logistyką szkoleń;

Nasze wymagania

  • minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;

  • inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu;

  • otwartość na nowe wyzwania i stała chęć rozwoju;

  • doskonała umiejętność organizacji pracy;

  • znajomość metod i narzędzi pozyskiwania kandydatów (m.in. direct search) oraz wyszukiwanie nowych źródeł;

  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów do IT;

To oferujemy

  • wsparcie w okresie wdrożenia i codziennej pracy;

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • wewnętrzne warsztaty TTT;

  • świetną lokalizację biura, przy samym SKM Przymorze;

  • duuużo samodzielności;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszym portalem turystycznym w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy