Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. rekrutacji i szkoleń

Klient Pracuj.plO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla w organizacji, zarządzanie bazą kandydatów,
  • badanie potrzeb szkoleniowych, wyszukiwanie firm szkoleniowych i wspieranie administracyjne organizacji szkoleń,
  • udział w budowaniu oceny okresowej oraz ścieżek rozwoju pracowników,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi z obszaru rekrutacji i szkoleń,
  • przygotowywanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, ZZL),
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska w dużych organizacjach,
  • doświadczenie w administracyjnym wsparciu organizacji szkoleń,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego min. B2,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej organizacji,
  • udział w szkoleniach,
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół,
  • pakiet benefitów.

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Specjalista/ka ds. rekrutacji i szkoleń, Wrocław