Oferta pracy

Specjalista_ka ds. rekrutacji IT

Jit Team sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Łużycka 8c

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych dla naszych polskich i zagranicznych klientów (różnorodne stanowiska IT)

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów (Direct Search, headhunting, networking + korzystanie z wewnętrznej bazy kandydatów)

  • Współpraca z rekruterami technicznymi

  • Onboarding i offboarding pracowników oraz dbanie o wyjątkowość naszego employee experience

  • Aktywny udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Wykształcenie wyższe, możesz też być w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzenia zasobami ludzkimi, informatyka)

  • Znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Samodzielność i kreatywność w podejmowanych zadaniach

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w modelu hybrydowym: pracę zdalną łączymy z wizytami w naszych biurach, które znajdują się w Gdyni oraz w Warszawie

  • Niezbędne narzędzia pracy z rodziny Apple

  • Przestrzeń do rozwijania własnych pomysłów

  • Pracę z fajnymi ludźmi

  • Benefity (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • Zajęcia z języka angielskiego

  • kartę MultiSport lub Ok System

  • Jit Team Summer Office

  • Coffe Point / Kuchnia

Kogo szukamy?

Rekrutowanie specjalistów IT wymaga świetnie rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, decyzyjności, ambicji oraz motywacji do samodzielnego działania. Nasze zadania nie kończą się na zatrudnieniu, równie istotne jest dla nas budowanie długofalowych relacji z aktualnymi współpracownikami. Na te cechy na pewno będziemy zwracać uwagę.

Nasze wartości

The Human factor of IT – to nie tylko slogan, to filozofia. Fundamentem Jit Team są ludzie, dlatego to właśnie Was traktujemy priorytetowo. Zatrudniamy 450 doświadczonych ekspertów. Tworzymy wysoko specjalizowane zespoły dla klientów z całego świata. Członkom zespołu oferujemy rozwojowe projekty, szeroki zakres benefitów oraz autorski program rozwoju zawodowego.

Jit Team to cztery główne wartości – HUMAN, TECH, TEAM i FAIR PLAY

HUMAN, bo Jit Team określają jego pracownicy i klienci. Naszym priorytetem jest budowanie silnych relacji międzyludzkich.

TECH, ponieważ tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie dla naszych klientów przy użyciu najbardziej odpowiednich technologii.

TEAM, bo jesteśmy ekspertami w budowaniu zespołów specjalistów dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

FAIR PLAY jest nieodłączną częścią współpracy z Jit Team. Jesteśmy uczciwi, zawsze.

Jit Team to mnóstwo zespołów developerskich, które wytwarzają oprogramowanie dla klientów z wielu branż. Wierzymy, że nawet w świecie technologii, to ludzie są najważniejsi. Nasi pracownicy fantastyczni specjaliści IT to nasza największa wartość. Mając to na uwadze, nasz dział HR musi być zgranym zespołem, aby Jit mógł rozwijać się jeszcze bardziej jako firma i ciekawie miejsce pracy. Nieustannie zdobywamy nowych klientów, a kandydatom mamy do zaoferowania naprawdę interesujące projekty!

Przewiń do profilu firmy