Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Rekrutacji

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska w specjalistyczne, inżynierskie, liderskie

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów poprzez networking i media społecznościowe oraz zarządzanie bazą kandydatów

  • Wspieranie menedżerów na wszystkich etapach procesu rekrutacji

  • Organizowanie i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Zarządzanie przepływem informacji pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces rekrutacji

  • Analizowanie rynku kandydatów w odniesieniu do potrzeb rekrutacyjnych organizacji

  • Dbanie o budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami, poszerzanie sieci kontaktów

  • Udział w targach pracy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek MAHLE oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność procesów rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby organizacji

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla firm produkcyjnych i SSC, mile widziane w środowisku międzynarodowym

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość narzędzi sourcingowych i mediów społecznościowych

  • Silne umiejętności interpersonalne oraz umiejętności budowania relacji biznesowych

  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu różnych technik rekrutacji i selekcji

  • Umiejętność przygotowania pisemnych raportów i rekomendacji kandydatów

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie

  • Umiejętność pracy w zespole, orientacja na cele, zaangażowanie i energia

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatny program opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta przedpłacona Edenred)

  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającego się zespołu w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, którego produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie

  • Premia relokacyjna dla kandydatów mieszkających ponad 100 km od Wrocławia

  • Kursy języków obcych online

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy z domu (tzw. home office)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta przedpłacona

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 72 000 pracowników i w 2020 roku osiągnęła obroty na poziomie około 9,8 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Przewiń do profilu firmy