Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Rekrutacji

Stefczyk FinanseO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

U NAS BĘDZIESZ:

• wspierał/a administracyjnie procesy rekrutacyjne na stanowiska podstawowe i specjalistyczne,

• wspierał/a działania związane z pozyskiwaniem kandydatów,

• brał/a udział w procesach onboardingu oraz offboardingu w organizacji,

• proponował/a rozwiązania usprawniające i doskonalące procesy i procedury HR,

• brał/a udział w projektach realizowanych w obszarze HR.

Nasze wymagania

CZEKAMY NA CIEBIE, JEŚLI:

• posiadasz wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi – mile widziani są również studenci ostatnich lat powyższych kierunków

• posiadasz wiedzę z zakresu najnowszych trendów dotyczących metod pozyskiwania talentów do organizacji,

• posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz potrafisz budować relacje z innymi osobami,

• jesteś innowacyjny/a, chętnie przejmujesz inicjatywę oraz poszukujesz i proponujesz nowe rozwiązania,

• swobodnie korzystać z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint i Outlook).

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa

  • Ciekawe zadania w pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze HR

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie

  • Możliwość pracy zdalnej lub w naszym Biurze w centrum Łodzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

Stefczyk Finanse

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością

Przewiń do profilu firmy