Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. rekrutacji

CorningO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Corning

Tarczyńska 114

Mszczonów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie ogłoszeń
  • Weryfikacja napływających aplikacji
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Współpraca z menadżerami rekrutującymi
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz z mediami zamieszczającymi ogłoszenia o pracę
  • Organizacja i udział w akcjach employer brandingowych
  • Przygotowywanie raportów okresowych
  • Wsparcie szkoleń i procesu onboardingu pracowników
  • Praca w projektach HR

Nasze wymagania

  • Akceptacja zatrudnienia przez Agencję Pracy Tymczasowej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
  • Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista/ka ds. rekrutacji, Tarczyńska 114, Mszczonów