Oferta pracy

Specjalista/ka ds. rekrutacji on-line

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy spółką zajmującą się projektowaniem i realizacją instalacji fotowoltaicznych dla Klientów z całej Polski. Aktywnie uczestniczymy w transformacji polskiej energetyki w kierunku wykorzystania przyjaznych środowisku, niewyczerpalnych źródeł energii. Obecnie, wraz z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki

  • Aktywne reagowanie na potrzeby rekrutacyjne spółki,
  • Monitorowanie ogłoszeń na portalach z ofertami pracy oraz przeglądanie aplikacji kandydatów
  • Prowadzenie rekrutacji on-line z wybranymi kandydatami
  • Tworzenie raportów i zestawień najlepszych kandydatów
  • Współpraca z Zarządem i innymi działami firmy w zakresie HR

Czego oczekujemy?

  • Min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Anajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Dyspozycyjność

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w profesjonalnym, młodym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Dużą samodzielność, możliwości rozwoju
  • Pracę zdalną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy