Oferta pracy

Specjalista/ka ds. rekrutacji

RSM Poland

RSM Poland

Droga Dębińska 3b

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne;

  • Wyszukiwanie kandydatów metodą Direct Search;

  • Monitoring rynku i trendów w zakresie pozyskiwania talentów, rekomendowanie i wdrażanie zmian podnoszących efektywność procesów rekrutacyjnych;

  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu rozwijanie narzędzi wspierających rekrutację oraz budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji: analiza potrzeb, pozyskiwanie kandydatów, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, utrzymywanie relacji z kandydatami - warunek konieczny;

  • Praktyczna wiedza dotycząca metod i narzędzi stosowanych w procesach rekrutacji i selekcji kandydatów (networking, headhunting, Boolean search, testy kompetencyjne);

  • Dyspozycyjność – praca na pełen etat;

  • Wykształcenie wyższe – psychologia, socjologia lub pokrewne;

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B2;

  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem (a w nim do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty...);

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach merytorycznych i językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program rekomendacji pracowników

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Przewiń do profilu firmy