Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Rekrutacji

VIVIAMO Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych

  • prowadzenie negocjacji w zakresie nawiązania współpracy z naszą firmą

  • realizacja ustalonych planów rekrutacji

  • raportowanie wyników rekrutacji i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • stały monitoring oferty konkurencji na rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu sieci franczyzowych lub agencyjnych

  • wysokie zorientowanie na działanie i osiąganie założonych wyników

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącą multiagencją w Polsce

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • konkurencyjne wynagrodzenie ściśle uzależnione od osiąganych wyników rekrutacji

VIVIAMO Sp. z o.o.

Od utworzenia Lubuskiej Grupy Kapitałowej w 2001 i Viviamo w 2013 nieustannie udowadniamy, że zaufanie i ścisła współpraca budują sukces. Dzięki temu swoje bezpieczeństwo powierzyły nam już setki tysięcy osób. Przez 18 lat dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi oraz włożeniu wielu wysiłku w działanie na bardzo konkurencyjnym rynku zbudowaliśmy jedną z największych w Polsce grup skupiających pośredników ubezpieczeniowych, działających na terenie całego kraju.

Firma starannie dobiera współpracowników do swojego grona i zatrudnia tylko najlepszych, którym udziela szerokiego wsparcia w dążeniu do realizacji powierzonych zadań. Obecnie poszukujemy przedsiębiorczego i nastawionego na sukces kandydata na stanowisko Specjalisty/ki ds. Rekrutacji. Wybrany kandydat/kandydatka będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy