Oferta pracy

Specjalista/ka ds. rekrutacji

METRO Global Solution Center sp. z o.o.

  • Plac Brama Portowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze SSC,

  • pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł - tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive Search,

  • monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów oraz publikacja ogłoszeń,

  • czynności związane ze screeningiem aplikacji, umawianiem testów rekrutacyjnych oraz spotkań rekrutacyjnych,

  • wspieranie działań z zakresu employer branding i komunikacji (wewnątrz i na zewnątrz organizacji),

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami branżowymi, uczelniami oraz organizacjami studenckimi,

  • realizacja zadań związanych z docenianiem i motywacją pracowników,

  • wsparcie innych członków zespołu w ich działaniach.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na stanowisku w miękkim HR, w tym doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu rekrutacji z wykorzystaniem różnych źródeł,

  • proaktywnie szukasz nowych rozwiązań, wychodzisz z inicjatywą,

  • podchodzisz projektowo do planowania zadań i jesteś wielozadaniowy/a,

  • potrafisz przygotowywać raporty oraz analizy związane z realizowanymi działaniami z wykorzystaniem MS Excel,

  • znasz biegle język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom B2/C1),

  • angażujesz się w swoją pracę, dbasz o detale i bierzesz odpowiedzialność za realizację postawionych celów,

  • łatwo adoptujesz się w szybko zmieniającym się otoczeniu,

  • jesteś pozytywnie nastawiony do życia :)

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole w stabilnej, międzynarodowej korporacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy,

  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (technicznych, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych),

  • możliwość uczestnictwa w konferencjach i wydarzeniach branżowych,

  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie dla pracownika oraz członków rodziny,

  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne),

  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,

  • dofinansowaną kartę sportową,

  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

METRO Global Solution Center (poprzednio METRO SERVICES), założone w 2012 roku, jest odpowiedzialne za procesy finansowo-księgowe dla METRO, wiodącej międzynarodowej firmy hurtowej z siedzibą w Niemczech, oferującej asortyment spożywczy i nieżywnościowy.

Przyjęliśmy globalną strategię, która wyznaczyła nam drogę ku przyszłości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić z inicjatywą, być wartością dodaną w każdym procesie, a przede wszystkim trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o efektywność i satysfakcję naszych klientów.

Twoja kariera w METRO Global Solution Center

Jako pracodawca dążymy do stworzenia świetnie zintegrowanego, międzynarodowego i innowacyjnego środowiska, w którym ludzie mają realny wpływ na rozwój firmy.

Znajdziesz tutaj ekscytujące możliwości rozwoju, impuls do podnoszenia kwalifikacji, kulturę opartą na wzajemnym szacunku i współpracy, a przede wszystkim nieformalną, a zarazem międzynarodową atmosferę.

Na co możesz liczyć

Wśród wielu benefitów oferujemy szkolenia personalne z księgowości, SAP, umiejętności miękkich i języków, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, bonusy finansowe, dodatek świąteczny, dofinansowaną kartę sportową, pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Szczecina.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi i dla najlepszych!

Przewiń do profilu firmy