Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Rekrutacji

SAS Advisors Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Grzybowska 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SAS Advisors Sp. z o.o. sp. k.

Grzybowska 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

Jako Specjalista/ka ds. Rekrutacji będziesz odpowiedzialny za proces pozyskania nowych pracowników. Zakres obowiązków będzie obejmował kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego oraz dbanie o wizerunek firmy. Dzięki współpracy z pozostałymi członkami zespołu, poznasz również techniki efektywnej komunikacji, nabędziesz umiejętności udzielania skutecznej informacji zwrotnej, nauczysz się myśleć i działać projektowo oraz poznasz wielu inspirujących ludzi pracujących nad innowacjami w najróżniejszych obszarach przemysłu i usług. Kompetencje, które zdobędziesz dzięki współpracy z naszym zespołem, w kolejnych stopniach kariery w SAS, umożliwią Ci dalszy rozwój podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy.

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ:

• samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska od momentu otrzymania zgłoszenia do zatrudnienia kandydata i selekcji zgodnie z potrzebami firmy (selekcja CV, prowadzenie wywiadów telefonicznych z kandydatami, wywiadów przy użyciu aplikacji Teams oraz spotkań tradycyjnych)

• dbanie o prawidłowe działanie procesów administracyjnych związanych z prowadzonymi projektami rekrutacyjnymi takich jak: sporządzanie raportów, monitorowanie rekrutacji i uzupełnianie danych w systemie rekrutacyjnym

• umawianie kandydatów na spotkania, wspieranie aplikujących w trakcie całego procesu rekrutującego oraz dbanie o candidate experience

• sporządzanie i aktualizacja ogłoszeń w systemie rekrutacyjnym, na witrynie firmowej a także w mediach społecznościowych, np. Linkedin

• współtworzenie profilu kandydata

• dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy

• ścisła współpraca z zarządem i kadrą managerską

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku: zarządzania zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, pedagogika, marketing, ekonomia, prawo lub studia podyplomowe z zakresu HR

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji na samodzielnym stanowisku

  • praktyczna znajomość technik prowadzania wywiadów rekrutacyjnych (najlepiej telefonicznych) oraz profesjonalizmu w podejściu do kandydata

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów w procesie selekcji kandydatów oraz tworzeniu profili kandydatów

  • doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i przewidywania

  • umiejętność prowadzenia rozmów z ludźmi, wysłuchania innych i łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność w wykonywaniu zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków

To oferujemy

  • umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • pracę w dynamicznym i energicznym zespole z osobami, które lubią to co robią

  • docelowo możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej

  • nielimitowane możliwości nabywania nowych umiejętności twardych i miękkich (warsztaty i szkolenia)

  • możliwość awansu zależnego od Twoich wyników w pracy

Cześć! Jesteśmy niezależną firmą doradczą realizującą projekty dotyczące najnowszych technologii wdrażanych w różnych sektorach gospodarki. Nasze usługi pozwalają modernizować huty, wdrażać IoT w fabrykach, usprawniać algorytmy AI i ML, opracowywać nowe leki czy stworzyć piwo dla diabetyków. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu finansowania dla projektów polegających na opracowywaniu lub wdrażaniu innowacji przez przedsiębiorstwa. Na co dzień pracujemy zarówno dla spółek giełdowych i międzynarodowych korporacji, jak i dla fintechowych startupów oraz niewielkich firm rodzinnych.

Brzmi interesująco? – Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy