Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Rozliczania Czasu Pracy

DSV ISSO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

DSV ISS

Taśmowa 10

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie całości zagadnień związanych z ewidencją czasu pracy w różnych systemach czasu pracy (m.in. podstawowy, równoważny)
  • Bieżące monitorowanie danych w systemie, dotyczących czasu pracy oraz jego rozliczanie;
  • Monitorowanie godzin nadliczbowych zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy;
  • Weryfikacja danych w systemie i archiwizacja dokumentacji;
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie czasu pracy;
  • Współpraca z menadżerami w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy;
  • Bieżące monitorowanie i zgłaszanie błędów w zakresie planowania czasu pracy oraz monitorowanie błędów w zakresie jego rozliczania;
  • Bieżące monitorowanie przekroczeń wynikających z przepisów kodeksu pracy i Regulaminu pracy;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących czasu pracy
  • Prowadzenie projektu wdrożenia elektronicznego systemu rozliczania czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Masz praktyczne doświadczenie w ewidencji czasu pracy – warunek konieczny
  • Dobrze znasz język angielski
  • Znasz oprogramowanie MS Office, w szczególności Excel
  • Systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz umiejętność pracy pod presją czasu – to Twoje cechy
  • Chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i tworzyć ją razem z nami

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Buddy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych oraz platforma e-learningowa
  • Kultura feedbacku
  • Program przejść wewnętrznych
  • Skandynawska kultura pracy
  • Work-life Harmony

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • siłownia w biurze
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • nowoczesne i ergonomiczne eko-biuro
  • parking rowerowy
  • firmowa kantyna

Zobacz biuro DSV ISS podczas Wirtualnego Spaceru 360°

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV Solutions | DSV Services.

DSV International Shared Services (DSV ISS) z siedzibą w Warszawie dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 1200 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

W DSV zatrudniamy m.in. w obszarach: Finance & Accounting, Claims, Customs, IT, Process Automation, Customer Reporting & Data Quality, HR & Administration, Back Office.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. ISS/HRKIP/012020

Specjalista/ka ds. Rozliczania Czasu Pracy, Taśmowa 10, Mokotów, Warszawa