Specjalista(-ka) ds. Rozliczeń Finansowych

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, renomowanej marki budowlanej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Specjalista(-ka) ds. Rozliczeń Finansowych

Twój zakres obowiązków

  • Terminowość i poprawność przygotowywania i realizowania przelewów bankowych

  • Udzielanie informacji na temat realizowanych płatności (kontrahentom oraz innym działom)

  • Terminowe aktualizacje i dystrybucja zestawień związanych z płatnościami

  • Segregacja dokumentów do płatności i przygotowywanie przelewów elektronicznych na podstawie zaakceptowanych przez uprawnione osoby dokumentów

  • Aktualizacja i dystrybucja zestawień zawierających stan rozrachunków i kosztów w ramach realizowanych projektów budowlanych

  • Uzyskiwanie potwierdzeń płatności, opinii bankowych i zaświadczeń z banków na potrzeby przetargów

  • Weryfikacja stanu rozliczeń między podwykonawcami spółki i ich podwykonawcami

  • Prowadzenie kasy biura

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w dziale finansowym

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programu Excel i Word

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Chęć rozwoju kariery zawodowej w obszarze finansów

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premia roczna

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Karta lunchowa

  • Pakiet szkoleń

  • Elastyczny czas pracy - hybryda

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne