Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. rozliczeń

Rabat Detal Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie umów z dostawcami i wprowadzanie ich do programu

  • Wprowadzanie obrotów dostawców do programu

  • Rozliczanie dostawców na podstawie wcześniej wprowadzonych umów

  • Przygotowanie analiz i zestawień zgodnie z zgłaszanymi potrzebami przełożonych

  • Fakturowanie wszystkich akcji promocyjnych, bilbordów, gazetek, plakatów itp.. dla wszystkich kupców, prowadzenie dokumentacji i porozumień

  • Prowadzenie rejestru faktur

  • Przyjmowanie przesyłek, kontrahentów, kierowanie do poszczególnych osób na spotkania, odbieranie telefonów i pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów, ewentualnie łączenie rozmów na poszczególne działy

  • Prowadzenie książki nadawczej i odbiorczej, segregacja poczty i przekazywanie jej na odpowiednie działy, wysyłki pocztowe, kurierskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Zdolności analitycznego i logicznego myślenia

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • rozwój w firmie o charakterze globalnym

  • udział w innowacyjnych projektach w ramach struktury organizacji

  • możliwość kreowania nowych rozwiązań

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport