Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. rozliczeń kierowców

AUREUS VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza oraz weryfikacja rozliczeń czasu pracy kierowców w programie;

  • Przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowców;

  • Rozliczanie delegacji oraz płacy minimalnej;

  • Naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń;

  • Kontakt z klientami celem uzyskania danych do rozliczenia.

Nasze wymagania

  • Znajomości obowiązujących przepisów dotyczących rozliczania kierowców,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności i rzetelności.

  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Aureus VIA dla transportu to zindywidualizowane podejście do masowych wyzwań, z którymi zmaga się każda firma transportowa. Oferujemy kompleksowe rozwiązania – od rozliczania czasu pracy kierowców poprzez wsparcie księgowe i prawne – pozwala skupić się na tym co najważniejsze, zdobywaniu nowych zleceń transportowych.

Poprzez starannie dobrane elementy osiągamy dodatkowe korzyści – szybszy przepływ informacji, pełną odpowiedzialność za wyniki i oczywiście widoczne oszczędności.

Przewiń do profilu firmy