Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista / -ka ds. Rozwoju Biznesu

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

    Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: obszarze woj. małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego (Oddział w Psarach)

    Główne zadania:

    • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów firmy w celu zapewnienia sprzedaży i promocji oferowanych usług, zgodnie z założeniami polityki firmy
    • Rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów
    • Realizacja budżetu sprzedaży podległego regionu
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Przygotowywanie i prezentacja ofert dla klientów
    • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami firmy
    • Monitorowanie i analiza jakości obsługiwanych klientów w celu świadczenia najwyższego poziomu usług
    • Monitorowanie rynku usług TSL

    Profil Kandydata:

    • Znajomość branży transportowo – logistycznej oraz rynku lokalnego (obszar woj. małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego)
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Komunikatywność i samodzielność w działaniu
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
    • Dobra organizacja pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Co zyskujesz dołączając do nas:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony)
    • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
    • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: karta Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy
    • „Owocowe” wtorki
    • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
    • Zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

    „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją ”

    Jednocześnie informujemy Państwa iż administratorem danych osobowych jest GEFCO Polska Sp. z o.o. , bardziej szczegółowe informacje dotyczące m .in; czasu przetwarzania danych, celu przetwarzania oraz Państwa uprawnienia w zakresie przetwarzania danych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce ,,RODO” https://pl.gefco.net/pl/rodo „

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.