Oferta pracy

Specjalista/Ka Ds. Rozwoju I Rekrutacji

L'Oréal

L'Oréal

Warszawska 21

Kanie (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na stanowiska produkcyjne i biurowe

  • koordynowanie i wspieranie działań employer brandingowe wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji

  • koordynowanie projektów dotyczących komunikacji wewnętrznej

  • koordynowanie realizacji szkoleń wymaganych prawnie (np. szkolenia BHP, SEP, UDT)

  • wspieranie procesu realizacji strategii szkoleniowej oraz koordynowanie działań rozwojowych

  • koordynowanie procesu wdrożenia pracowników do organizacji

  • wspieranie działu HR w realizacji bieżących projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze HR - jesteśmy otwarci na osoby z początkującym doświadczeniem oraz ekspertów z kilkuletnim doświadczeniem

  • wykształcenie wyższe - mile widziane o kierunku ZZL, Psychologia, Pedagogika, Zarządzanie

  • proaktywność, zaangażowanie i wysoki stopień samodzielności

  • umiejętności organizacyjne i analityczne, ale również kreatywność

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Power Point, MS Excel)

To oferujemy

  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia zawodowego i posiadanych kompetencji

  • wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)

  • możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • bezpłatny dojazd do fabryki z Warszawy, Piastowa i Pruszkowa

  • ciekawe i ambitne zadania

  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Employee Assistance Program