Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. rozwoju i rekrutacji

  • Kanie (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    topopisopisopis
    Od ponad stu lat naszą energię i kompetencje poświęcamy dla jedynej wyjątkowej sprawy: Piękna. Nasze rewolucyjne zespoły mają obsesję na punkcie dokonywania znaczących zmian, ponieważ wierzymy w moc Piękna dotykającego każdego z nas, pozwalającego ludziom wyrazić, kim naprawdę są.

    Jako światowy lider, naszą misją jest dzielenie się Pięknem ze wszystkimi, dlatego też poszukujemy optymistycznych i utalentowanych ludzi, którzy będą robić to razem z nami. By odkryć przyszłość Piękna, nie oglądamy się wstecz, a śmiało wyglądamy w przyszłość. Każdego dnia w L’Oréal będziesz wprowadzał zmiany, które pragniesz ujrzeć w świecie beauty. Nasze zespoły w L’Oréal opanowują co zaczęli, szybko reagują, podejmują ryzyko, próbują, ponoszą porażki, próbują zrobić lepiej i odnoszą sukces wykraczając poza ramy i pomagają nam sięgać wyżej i osiągnąć więcej. Ich Talent i kreatywność leżą w samym sercu naszej firmy. To sposób, w jaki możemy coś zmienić, jak realizujemy cele i jak jesteśmy numerem jeden.

    Join L’Oréal. Lead the Change.
    Dołącz do L’Oréal. Wprowadź zmiany.

    Miejsce pracy: Kanie (pow. pruszkowski)

    Jako Specjalista/ka ds. rozwoju i rekrutacji w naszej Fabryce będziesz:

    • Organizować i prowadzić szkolenia, realizować działania rozwojowe i wprowadzać innowacyjne formy rozwoju dostosowane do potrzeb biznesu
    • Prowadzić procesy rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy
    • Wspierać działania employer brandingowe i budować relacje ze szkołami technicznymi
    • Koordynować badanie zaangażowania
    • Prowadzić projekty z obszaru komunikacji wewnętrznej
    • Wspierać kierowników i pracowników w procesie rozmów rocznych

    Żeby odnieść sukces na tym stanowisku i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:

    • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR i praktyczna znajomość narzędzi
    • Proaktywność, zaangażowanie i wysoki stopień samodzielności
    • Umiejętności organizacyjne i analityczne, ale również kreatywność
    • Umiejętność godzenia wielu priorytetów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Chęć rozwoju w dynamicznym środowisku pracy
    Zapewniamy:
    • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
    • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez szeroką ofertę szkoleń (również zagranicznych)
    • Możliwość skorzystania ze różnicowanego pakietu benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dojazd do fabryki
    • Ciekawe i ambitne zadania
    • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal, zarówno w kraju, jak i zagranicą
    bottom