Specjalista/ka ds. rozwoju produktu/ Product Developer (FTL/FCL)

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie poszukiwanie szans rozwoju kierunków świadczonych usług m.in. spedycji drogowej, transportu intermodalnego oraz innych usług, które chcemy rozwijać. Jak wygląda taki proces: skupisz się na analizie otrzymywanych kontraktów, zapytań oraz aktualnie obsługiwanych klientów, analizie trendów pod kątem znalezienia optymalnego rozwiązania, które pozwoli zaproponować konkurencyjne warunki, stabilny serwis oraz rozwój volumen-u realizowanych transportów,

  • Na podstawie własnego doświadczenia, współpracy z działami operacyjnymi oraz rozmów z partnerami, podwykonawcami, będziesz przygotowywać oferty/wyceny i brać udział w przetargach, starając wyróżnić się na tle rynku,

  • Bieżące kierunki świadczonych usług to ważny element, jednak dla Nas istotny jest rozwój, dlatego do Twoich wyzwań należeć będzie poszukiwanie, analiza i wdrażanie nowych kierunków i rodzajów transportu, co wspólnie z działem operacyjnym będzie stanowiło Twoje interesujące projekty,

  • Inicjowanie to jeden z elementów, do Twoich zadań należeć będzie również negocjowanie warunków współpracy, analiza dokumentacji przetargowej oraz współpraca ze wszystkimi działami naszej organizacji przy implementacji projektów,

  • Zadbasz również o regularny kontakt z istniejącymi klientami w celu doradztwa, zapytań o cenę, terminów dostaw, zmiany warunków współpracy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowo-spedycyjnego zbudowanego w oparciu o własne doświadczenia, pracę na stanowiskach operacyjnych lub kierowniczych,

  • Chęć podjęcia nowego wyzwania, rozwoju nowych projektów w oparciu o przebytą własną drogę w obszarze spedycji-transportu tj. min. 4-letnie doświadczenie w obszarze spedycji i/lub transportu drogowego i/lub intermodalnego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Kreatywność i umiejętność poszukiwania szans biznesowych w branży TSL zupełnie od zera tzn. od pomysłu do realizacji,

  • Samodzielność w prowadzeniu procesu negocjacyjnego oraz umiejętność współpracy z działami spedycji, development-u przy przygotowywaniu ofert dla klientów i wdrażaniu nowych kontraktów do obsługi,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B2),

  • Gotowość do pracy wielozadaniowej.

Mile widziane

Znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - praktykujemy umowy o pracę od początku zatrudnienia,

  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy - w kontakcie z Kontrahentami,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów - karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Poziom stanowiska - dostosowany do poziomu posiadanych już kompetencji,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu - doceniamy Osoby z wewnątrz firmy awansując za efekty Ich pracy,

  • Fajne biuro - nowoczesne, w dobrej i do tego ładnej lokalizacji przy Jeziorze Maltańskim.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Od ponad 11 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów

Przewiń do profilu firmy