Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Rozwoju Sprzedaży

Symfonia sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Symfonia sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z potencjalnymi klientemami z obszaru oprogramowania ERP,
  • Obsługa kampanii marketingowych, poprzez utrzymanie relacji z klientem, potencjalnie zainteresowanym produktem,
  • Udział w zleconych akcjach handlowych oraz projektach firmowych,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów,
  • Aktywne przekazywanie informacji zwrotnej dot. przebiegu kampanii / akcji.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i preferencji potencjalnych klientów,
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy produktowej jak i doskonalenie technik badania potrzeb klienta, informowanie Klientów o nowościach i zmianach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w identyfikacji i uświadamianiu potrzeb klienta,
  • Umiejętność docierania do informacji o kliencie,
  • Silna koncentracja na realizację celów i wspieranie w tym innych członków zespołu,
  • Umiejętność prowadzenia aktywnej wymiany pomysłów „Tips and Tricks” z innymi członkami zespołu,
  • Umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu,
  • Zaangażowanie, inicjatywa, chęć do poszukiwania rozwiązań i pozytywne nastawienie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra obsługa pakietu MS Office w tym Excel.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze leadów (hot, cold) dla branży IT,
  • Znajomość branży ERP i nowych technologii,
  • Ukończone kierunki: ekonomia, handel, psychologia,
  • Umiejętność nawiązywania relacji poprzez platformy m.in. LinkedIn.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Do Zespołu Rozwoju Sprzedaży poszukujemy kandydata, który nie będzie sprzedawał :)

Jeśli lubisz kontakt z klientem, w relacjach biznesowych koncentrujesz się na tym, by znaleźć odpowiedź na potrzeby i wyzwania twoich partnerów, to praca idealna dla Ciebie!

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Specjalista/ka ds. Rozwoju Sprzedaży, Aleje Jerozolimskie 132, Ochota, Warszawa