Oferta pracy

Specjalista/ka ds. serwerów i baz danych

Politechnika Wrocławska

wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27

Śródmieście

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • MS SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i utrzymanie ciągłości działania systemów baz danych eksploatowanych w dziale,

  • administrowanie systemami operacyjnymi serwerów z rodziny Linux i Windows,

  • administrowanie bazami danych Oracle,

  • diagnostyka problemów związanych z silnikami baz danych,

  • wsparcie przy wdrażaniu i rozwijaniu polityki bezpieczeństwa,

  • zarządzanie środowiskami produkcyjnymi i testowymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle,

  • praktyczna znajomość narzędzi do backupu i odzyskiwania RMAN,

  • praktyczna znajomość administrowanie systemami operacyjnymi Linux/Windows,

  • znajomość narzędzi do monitorowania ciągłości usług,

  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej realizowanych zadań.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace,

  • pracę z nowoczesnymi technologiami,

  • możliwość szkoleń zwiększających kompetencje zawodowe,

  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej Uczelni,

  • możliwość rozwoju umiejętności we własnych środowiskach testowych,

  • zdobycie cennych doświadczeń z zakresu zarządzania dużymi środowiskami,

  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń (13-ste wynagrodzenie, dofinansowanie do wypoczynku),

  • świetną atmosferę.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie systemami operacyjnymi i bazami danych w Politechnice Wrocławskiej.