Oferta pracy

Asytent/ka ds. Sieci Dystrybucji Bezpośredniej

Kapsch Telematic Services Sp. z o.o.O firmie

Kapsch Telematic Services Sp. z o.o.

Poleczki 35

Warszawa

Kapsch TrafficCom jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości inteligentnych systemów transportowych. Specjalizuje się w systemach poboru opłat w trybie free-flow, ważeniu pojazdów w ruchu oraz systemach zarządzania transportem zarówno w miastach, jak i poza nimi. Główna siedziba firmy znajduje się w Wiedniu, w Austrii, a biura spółek zależnych w 25 krajach na całym świecie.

Jesteśmy dumni z naszej ponad 125-letniej historii i wkładu, który nasi pracownicy wnieśli w zmienianie otaczającego nas świata.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację danych dotyczących Punktów Dystrybucji oraz wsparcie  w zakresie działań związanych z obsługą systemu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym dynamicznym zespole
  • udział w unikatowym na skalę kraju projekcie
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

  • zbieranie i analizowanie ustalonego zakresu danych
  • raportowanie danych dotyczących działania i funkcjonowania systemu oraz jego obsługi
  • wsparcie Punktów Dystrybucji w zakresie działań związanych z obsługą Użytkowników systemu oraz obowiązujących procedur
  • weryfikacja harmonogramu odwiedzin przedstawicieli regionalnych w Punktach Dystrybucji
  • archiwizacja dokumentów
  • prace biurowe i administracyjne

Wymagania:

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dokładność, sumienność, dobra organizacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i/lub zarejestrowane jako bezrobotne

Kapsch TrafficCom

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy