Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Social Media

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii komunikacji takich marek jak: Szlachetna PACZKA, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, Stowarzyszenie WIOSNA w mediach społecznościowych

  • Tworzenie social planów dla wybranych projektów i kontekstów

  • Koordynowanie wybranych projektów social

  • Optymalizacja oraz analiza skuteczności prowadzonych działań

  • Budowanie społeczności wokół marek

  • Monitoring publikowanych treści w mediach społecznościowych

  • Przygotowywanie okresowych raportów

  • Śledzenie bieżących trendów w social media oraz digital marketingu

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Masz "lekkie pióro" i umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści

  • Potrafisz analizować skuteczność prowadzonych działań

  • Jesteś kreatywna/ny i masz wysokie poczucie estetyki

  • Dobrze czujesz się przed kamerą

  • Znasz Google Analytics, Facebook Analytics

  • Potrafisz przygotować grafiki i proste wideo

  • Jesteś sumienna/ny, dokładna/ny i odpowiedzialna/ny

  • Znasz trendy i najnowsze digitalowe rozwiązania

Mile widziane

  • Znajomość naszych programów społecznych tj.: Szlachetna PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

To oferujemy

  • Uczestniczenie w realizacji jednej z największych kampanii komunikacyjnych w obszarze trzeciego sektora: kampanii Szlachetnej PACZKI.

  • Możliwość współpracy i bieżących konsultacji z pracownikami Facebooka czy TikToka.

  • Możliwość realizowania działań komunikacyjnych we współpracy z największymi liderami opinii i z ambasadorami ze świata sportu czy sztuki i kultury.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Biuro w centrum Krakowa

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 uczestników - wolontariuszy Szlachetnej PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 150 pracowników centrali. Współpracujemy z wiodącymi, globalnymi markami technologicznymi, takimi jak Microsoft, Google czy Facebook.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Zespół Social Media Stowarzyszenia WIOSNA stanowi integralną część działu komunikacji. Odpowiada za prowadzenie mediów społecznościowych Szlachetnej PACZKI, AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i Stowarzyszenia WIOSNA. Buduje trwałe relacje z odbiorcami marek tj. Darczyńcy, Wolontariusze i Sympatycy, tworzy social plany dla poszczególnych kampanii i kontekstów, a także przygotowuje relacje z wydarzeń towarzyszących i przeprowadza rozmowy z ambasadorami PACZKI lub AKADEMII. Odpowiada również za produkcję wydarzeń online: https://www.facebook.com/szlachetna.paczka/videos/675075233372641

Za sprawą ścisłej współpracy z innymi zespołami działu komunikacji m.in. PR, Performance Marketingu, a także przy wsparciu lokalnych koordynatorów ds. promocji prowadzimy działania, dzięki którym w Szlachetną PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI angażują się co roku tysiące wolontariuszy, którzy następnie docierają do potrzebujących rodzin i niemających marzeń dzieci. Pod koniec każdego roku łączymy w pomaganiu ponad pół miliona Polaków i zmieniamy na lepsze życie naszych podopiecznych. Ponadto realizujemy wiele mniejszych projektów komunikacyjnych i społecznych m.in. event gamingowy Gra Paczka, telefon zaufania dla seniorów Dobre Słowa, publikujemy raporty eksperckie np. Raport o Biedzie, Raport o Dołowaniu czy Raport o Samotności.

Praca w zespole social mediów Stowarzyszenia WIOSNA zapewnia nie tylko możliwość rozwoju i samorealizacji, ale też daje ogromną satysfakcję z realizacji działań, które przekładają się na realną pomoc potrzebującym.