Specjalista/ -ka ds. Sprzedaży E-Commerce w Dziale Części Zamiennych i Akcesoriów

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aleja Katowicka 43

Wolica (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży części i akcesoriów grupy Volkswagen (Audi, Porsche, VW, Seat, Skoda)

  • sprzedaż części i akcesoriów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi poprzez kontakt telefoniczny, Internet

  • rozwijanie sprzedaży internetowej/ sklepu internetowego

  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów

  • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi Klienta

  • współpraca ze stałymi i nowymi Klientami

Nasze wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • doświadczenie w sprzedaży e-commerce

  • wykształcenie minimum średnie

  • zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów

  • gotowość do doskonalenia technik i standardów sprzedaży

  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej w obszarze części zamiennych

  • doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • miejsce pracy w salonie marki premium

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • bezpłatny parking

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy