Specjalista/-ka ds. Sprzedaży Flotowej Audi/ Volkswagen/Skoda

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych - sprzedaż samochodów do Klientów z kanału B2B

  • aktywna praca z bazą Klientów, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji

  • kreowanie i realizowanie najwyższych standardów obsługi Klienta

  • realizacja określonych planów zadaniowych i sprzedażowych

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • przygotowywanie raportów i zestawień z bieżących działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży automotive

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe

  • znajomość rynku z punktu widzenia potrzeb Klienta biznesowego

  • silna motywacja do pracy oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu i Klienta oraz podejmowania szybkich, trafnych decyzji

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej

  • praktyczna umiejętność negocjacji na wszystkich poziomach komunikacji

  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, przyjazne środowisko pracy

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski – jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy