Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

GREENENERGA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych zadań i celów sprzedaży

  • Pozyskiwanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych za pomocą kalkulatora informatycznego

  • Zawieranie prostych szablonowych umów z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Komunikatywność i otwartość w relacjach międzyludzkich

  • Dyspozycyjność do 5 dni w tygodniu

  • Zaangażowanie w procesy sprzedażowe i rozwój powierzonego terenu

  • Chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych

  • Operatywność i samodzielność w działaniu

  • Kreatywność w codziennej pracy

To oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczny grafik i godziny pracy

  • Wdrożenie do pracy ze wsparciem bezpośrednich przełożonych, działu szkoleń i HR-u

  • Cykliczne szkolenia w zakresie podnoszenia kompetencji i rozwoju osobistego

  • Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy w oparciu o system zadaniowy, tzn. kontrakt B2B, umowa zlecenia, umowa o pracę

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie sięgające kwoty 30.000 zł i więcej

  • Poszukiwane i pożądane na rynku jakościowe portfolio produktowe

  • Konkurencyjne ceny z gwarancją elastyczności w trakcie trudnych negocjacji lub nieetycznego zachowania konkurencji

  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. program informatyczny CRM, kalkulator ofertowy, służbowy numer telefonu, służbowy samochód dla najlepszych, materiały promocyjne i reklamowe

  • Dodatkowo naszym pracownikom i współpracownikom umożliwiamy korzystanie z: karty wstępu na siłownie, baseny, imprezy sportowe – Multisport; prywatnej opieki zdrowotnej - Medicover lub S7Health; pakietów usług i pomocy prawnej – LEXNONSTOP; ubezpieczenia grupowego w kliku towarzystwach ubezpieczeniowych i wariantach do wyboru

GREENENERGA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Spółka Greenenarga Polska Sp. z o.o. Sp. K. jest firmą należąca do ścisłego grona liderów branży energii odnawialnej w Polsce.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących najlepsze i poszukiwane rozwiązania w zakresie zielonej energii. Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy wyselekcjonowanym produktom w portfolio oraz doskonale przygotowanemu do pracy zespołowi handlowemu, wysoko wykwalifikowanym projektantom technicznym oraz zespołowi inżynieryjna - montażowemu. Od wielu lat staramy się o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, ale przede wszystkim pracowników i współpracowników. Indywidualne podejście do ludzi owocuje nawiązaniem profesjonalnych relacji biznesowych w dziesiątkach różnych branż oraz z wieloma grupami sprzedażowymi.

Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy