Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. sprzedaży i rozwoju biznesu

4INTEGRITY sp. z o.o.

4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy kogoś, kto będzie:

  • Aktywnie poszukiwał Klientów oraz sprzedawał rozwiązania informatyczne

  • Przeprowadzał demo dla Klientów i prowadził ich za rękę w procesie sprzedażowym

  • Przygotowywał prezentacje i oferty handlowe

  • Budował relacje z Klientami biznesowymi

  • Zajmował się obsługą posprzedażową Klientów

Nasze wymagania

  • Chcielibyśmy, abyś:

  • posiadał/a około roczne doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w branży IT lub w branży usług profesjonalnych,

  • potrafił/a nawiązywać i utrzymywać relacje z Klientami,

  • mógł/mogła o sobie powiedzieć: samodzielny/a i dobrze zorganizowany/a,

  • miał/a zdolności komunikacyjne i interpersonalne na wysokim poziomie,

  • posługiwał/a się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje

  • sprawnie posługiwał/a się pakietem MS Office

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych ambicji

  • Pracę w różnorodnym i innowacyjnym zespole od którego można się wiele nauczyć

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja

  • Elastyczność

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.

O nas

4integrity - Jesteśmy Twoim partnerem w obszarze Etyki i Compliance

#whistleblowing #compliance #legaltech

Jesteśmy zespołem prawników i konsultantów specjalizujących się compliance, etyce, prawie publicznym, prawie spółek i nowych technologiach w branży prawniczej. Nasz zespół jest wyjątkowy!

Łączymy unikalne kompetencje niezbędne, aby zapewnić organizacjom zgodność z obowiązującymi przepisami prawa w nowoczesny, zdigitalizowany sposób. Bardzo ważną dla nas wartością jest różnorodność.

Jako przedsiębiorcy czujemy, że naszym obowiązkiem jest wspieranie naszych Klientów w tym, by byli etyczni i społecznie odpowiedzialni, a jednocześnie innowacyjni i technologicznie zaawansowani.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie i chcesz pracować w niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży #legaltech - prześlij nam swoją aplikację!