Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. Sprzedaży OZE

WOLF ENERGY sp. z o.o.

umowa o pracę
3 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (pompy ciepła, fotowoltaika, ładowarki EV, magazyny energii) i dbanie o jej wizerunek

  • Odpowiedzialność za klientów z sektora B2C oraz B2B przekazanych przez Spółkę

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta

  • Obecność na odprawach i szkoleniach

  • Raportowanie wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • DOŚWIADCZENIE - minimum 6 miesięcy w sprzedaży fotowoltaiki i/lub pomp ciepła

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ - minimum 4 dni w tygodniu

  • MOBILNOŚĆ - prawo jazdy kategorii B

  • SUMIENNOŚĆ - pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • ENERGIA - w naszej pracy 80% efektów to odpowiedni mindset ;)

To oferujemy

  • KOMPLET SPOTKAŃ umawiany codziennie przez 2 własne CC (4-6 dziennie)

  • STAŁA PODSTAWA (min. 3000 zł) + prowizje (umowa o pracę) lub najwyższy % od narzutu w branży (umowa B2B)

  • SAMOCHÓD + KARTA PALIWOWA - dla aktywnych doradców

  • KNOW-HOW opracowane przez nas na start - skrypty sprzedażowe + kompleksowy pakiet szkoleń teoretycznych oraz praktycznych

  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU / BUDOWY WŁASNEGO ZESPOŁU - kariera managerska dla najlepszych doradców

  • SYSTEMY - zarządzania bazą klientów, zarządzania sprzedażą, rekrutacyjne, CRM

  • NIEZBĘDNE WSPARCIE - merytoryczne, procesowe i marketingowe (wizytówki, ulotki, notesy)

  • CYKLICZNE SZKOLENIA - stacjonarnie w siedzibie firmy / biurze lub online

  • KONKURSY SPRZEDAŻOWE - nagrody rzeczowe oraz finansowe dla najlepszych doradców

  • WYCIECZKI FIRMOWE - krajowe oraz zagraniczne

  • SZYBKI CZAS REALIZACJI - własne ekipy montażowe

O nas

WOLF ENERGY sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się firmą z branży energii odnawialnej, zajmującą się kompleksową obsługą klientów od formalności poprzez dotacje, aż po montaż.

Oferujemy szerokiej gamy komponenty najlepszych światowych marek.