Specjalista/ka ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z 25 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej zatrudni pracownika na stanowisku spec. ds. sprzedaży / przedstawiciela handlowego na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego

    OPIS STANOWISKA:

    • rozwój sprzedaży i pozyskiwanie klientów na obsługiwanym rynku
    • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego

    OCZEKUJEMY:

    • zaangażowania i nastawienia na osiągnięcie celów
    • komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i utrzymania dobrych relacji z klientem
    • predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych
    • umiejętności dobrej organizacji pracy
    • prawa jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i znajomość branży motoryzacyjnej

    OFERUJEMY:

    • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • pracę w miłej przyjaznej atmosferze
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji klikając: