Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. sprzedaży

WE SELL MORAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 2004 800 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 2004 800 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 60
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • Wsparcie klientów,

  • Tworzenie ofert handlowych,

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • Wrażliwość na potrzeby klientów,

  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,

  • Komunikatywność,

  • Kultura osobista i biznesowa na wysokim poziomie,

  • Zaangażowanie w pracę,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe (4200-4800 zł brutto) ustalane indywidualnie od doświadczenia oraz rozbudowany system prowizyjny,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,

  • Benefity (tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • System nagród,

  • Możliwość samorozwoju,

  • Proces rekrutacyjny oraz pracę w trybie zdalnym,

  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole,

  • Dużą autonomię w działaniu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

We Sell "Wirtualny handlowiec" - polega na kompleksowym outsourcingu sprzedaży/działu handlowego. Obsługujemy całą sprzedaż od A do Z - od pozyskania zainteresowanej osoby do sfinalizowania transakcji. Obsługujemy każdą branże z wyłączniem OZE, finansowej oraz ubezpieczeniowej.

Przewiń do profilu firmy

Misja

Naszą misją jest zminimalizowanie kosztu pozyskania klienta i zwiększenie przychodu naszych Partnerów.

Wartości

Transparentność, kreatywność, innowacyjność i rzetelność.