Klikając w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Sprzedaży

Albero InvestO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 26 cze 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżący kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny),

  • prowadzenie procesu sprzedaży, w tym przygotowanie niezbędnej dokumentacji, prezentacje inwestycji, aktywna i skuteczna sprzedaż oferowanych produktów,

  • sporządzanie raportów i analiz,

  • przygotowanie dokumentacji handlowej, w tym umów sprzedaży,

  • aktualizacja raportów sprzedażowych,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • aktywne uczestnictwo w procesie zdobywania nowych klientów,

  • odpowiedzialność za realizację comiesięcznych targetów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • ponad dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów w branży mieszkaniowej - warunek konieczny,

  • umiejętność pracy z Klientem, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji,

  • umiejętności sprzedażowe i kompetencje w zakresie obsługi klienta,

  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy,

  • umiejętność działania pod presją czasu, dokładne i terminowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków,

  • znajomość środowiska Windows (Word, Power Point, Excel),

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • udział w nowoczesnych i ambitnych projektach,

  • rozwój zawodowy, szkolenia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w młodym, zgranym zespole.

Albero Invest

Albero Invest to prężna spółka deweloperska z Warszawy.

Fundamentem naszych działań jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej, silne podstawy merytoryczne oraz chęć wdrażania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

W roku 2018 zrealizowaliśmy nasz projekt deweloperski – Klonowy Zakątek, który stał się dodatkowym impulsem w rozwoju firmy. W tym samym roku zostaliśmy również przyjęci do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Obecnie realizujemy kolejny projekt mieszkaniowy na Warszawskim Ursynowie, a nasze plany inwestycyjne obejmują kolejne inwestycje w Warszawie m.in. na Mokotowie, Ochocie czy w Wilanowie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.