Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. sprzedaży

WE SELL MORAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 200–4 800
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 200–4 800
netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 60
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Wsparcie klientów,
  • Tworzenie ofert handlowych,
  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Wrażliwość na potrzeby klientów,
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Komunikatywność,
  • Kultura osobista i biznesowa na wysokim poziomie,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe (4200-4800 zł brutto) ustalane indywidualnie od doświadczenia oraz rozbudowany system prowizyjny,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,
  • Benefity (tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • System nagród,
  • Możliwość samorozwoju,
  • Proces rekrutacyjny oraz pracę w trybie zdalnym,
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole,
  • Dużą autonomię w działaniu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

WE SELL MORAWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

We Sell "Wirtualny handlowiec" - polega na kompleksowym outsourcingu sprzedaży/działu handlowego. Obsługujemy całą sprzedaż od A do Z - od pozyskania zainteresowanej osoby do sfinalizowania transakcji. Obsługujemy każdą branże z wyłączniem OZE, finansowej oraz ubezpieczeniowej.

Misja

Naszą misją jest zminimalizowanie kosztu pozyskania klienta i zwiększenie przychodu naszych Partnerów.

Wartości

Transparentność, kreatywność, innowacyjność i rzetelność.

Specjalista/ka ds. sprzedaży, wielkopolskie