Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Sprzedaży z językiem obcym

Roex Sp. z o.o.O firmie

  • Brukowa 12, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Roex Sp. z o.o.

Brukowa 12

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • praca przy wdrażaniu ciekawych i różnorodnych projektów

  • aktywne telefoniczne /mailowe/ osobiste pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów na rynkach zagranicznych - głównie niemieckojęzycznych

  • wsparcie w działaniach promocyjno-sprzedażowych na rynkach zagranicznych

  • współpraca z klientami i partnerami (głównie sieci handlowe + B2B)

  • bieżąca analiza i monitorowanie podległych rynków, śledzenie działań konkurencji

  • organizowanie i udział w targach / docelowo odbywanie wyjazdów zagranicznych do klientów

  • tworzenie baz danych, pozyskiwanie i analiza danych oraz przeprowadzanie analiz rynkowych i współtworzenie strategii rozwoju

  • przygotowywanie zestawień, raportów, baz danych i prezentacji w oparciu o zdobyte informacje

  • wsparcie w pracy operacyjnej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

  • wykształcenie wyższe

  • duże zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office (PowerPoint, Excel, Word)

  • chęć realizacji wielu zadań i projektów równolegle

  • czynne prawo jazdy kat. B – gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży zagranicznej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju pod okiem doświadczonych managerów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • codzienny kontakt z klientem międzynarodowym

  • niezbędne narzędzia pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjemną i partnerską atmosferę

  • możliwość realizacji ciekawych i różnorodnych projektów na rynkach zagranicznych dla znanych klientów z różnych branż

  • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w Łodzi

  • możliwość pracy hybrydowej w formie biuro i home-office

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Doradzamy firmom jak skutecznie tworzyć i budować nowoczesne zyskowne przedsiębiorstwa i przekształcać pomysły w trwałą przewagę konkurencyjną.

Kierowanie firmą, by odnosiła sukcesy, oznacza podejmowanie właściwych decyzji dotyczących sposobów wykorzystywania zasobów firmy. ROEX jest nowoczesną i dynamiczną instytucją otoczenia biznesu, nakierowaną na wspieranie i rozwój przedsiębiorstw.

Konsekwencja w działaniu jest gwarancją sukcesu. Nie wystarczy podejmowanie właściwych decyzji. Aby przetrwać w obliczu konkurencji należy swoje zamierzenia realizować stanowczo i systematycznie. Dotyczy to szczególnie wejścia na nowe rynki zagraniczne. Sukces nie jest bowiem następstwem przypadku. Sukces należy wypracować.

Przewiń do profilu firmy