Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Strategii Ryzyka

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie jakości ryzyka kredytowego dla portfela Spółki

  • prognozowanie ryzyka kredytowego

  • wsparcie analityczne innych jednostek w EFL

  • definiowanie Polityki Ryzyka Grupy EFL

  • zarządzanie poziomem rezerw (MSSF9)

  • sporządzanie cyklicznych raportów, w tym dla Zarządu

  • współpraca międzynarodowa wewnątrz Grupy Credit Agricole

Nasze wymagania

  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zdolności analitycznych na wysokim poziomie

  • samodzielności

  • znajomości podstawowych miar ryzyka portfelowego oraz technik analitycznych np.: vintage, roll-rates

  • bardzo dobrej znajomości Excela i SQL. Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem

  • wysokiego poziomu orientacji na rezultat i własny rozwój

  • wykształcenia wyższego (preferowane: matematyka, ekonomia)

  • dobrze rozwiniętej komunikatywności i współpracy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • podstawowej znajomości zasad tworzenia rezerw i założeń MSSF9

  • znajomości zagadnień związanych z produktami leasingowymi, bankowymi lub ubezpieczeniowymi

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą pracę i rozwój poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • bogatą ofertę socjalną, w tym opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników