Logo Pracuj.pl

Specjalista-/ ka ds. szkoleń i rozwoju

PWPW S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PWPW S.A.

Wójtowska 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie menadżerów firmy w procesie oceny pracowniczej oraz koordynacja procesu po stronie HR
  • Wsparcie menadżerów firmy w procesie budowania planów szkoleniowo-rozwojowych pracowników
  • Odpowiedzialność za właściwy przebieg procesu organizacji szkoleń i rozwoju pracowników firmy
  • Współtworzenie narzędzi zarządzania wiedzą
  • Wsparcie procesu on-boarding nowych pracowników
  • Rejestracja i rozliczanie zdarzeń szkoleniowo-rozwojowych w systemie SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, szkolenia i rozwój lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w HR przy obsłudze procesów związanych z oceną pracowniczą, planowaniem rozwoju pracowników
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w HR w firmie z wdrożonym systemem Zarządzania Przez Cele
  • Znajomość procesów on-boarding
  • Znajomość rynku szkoleniowego i jego specyfiki
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość systemu SAP - elektroniczny obieg faktur oraz moduł szkolenia
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi związanych z zarządzaniem wiedzą i zarządzaniem talentami
  • Znajomość procesów ZZL w firmach produkcyjnych
  • Referencje

To oferujemy

  • dobra atmosfera
  • ciekawe projekty
  • stabilne zatrudnienie
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • dofinasowanie do karty MultiSport Plus

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Aktualne oferty pracodawcy
HRS

Specjalista-/ ka ds. szkoleń i rozwoju, Wójtowska 1, Warszawa