Specjalista/-ka ds. Turystyki

Nowa Itaka Spółka z o.o.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Marzysz o odkrywaniu i poznawaniu nowych miejsc?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze Klienta?

Zależy Ci na pracy zespołowej, a jednocześnie chcesz realizować swoje aspiracje?

Jeśli tak, to stanowisko Specjalisty ds. Turystyki jest właśnie dla Ciebie. Będziesz miał

możliwość obsługi klienta z wykorzystaniem pionierskich w branży turystycznej rozwiązań

technologicznych, a dzięki nowościom w naszej ofercie okazję do poszerzania swoich

horyzontów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży

  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową

  • chęć spełniania podróżniczych marzeń klientów

  • zainteresowanie geografią świata oraz zagadnieniami turystyki zagranicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń

  • zróżnicowany grafik dający czas na życie prywatne w ciągu dnia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • firmowe wyjazdy zagraniczne

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy