Oferta pracy

Specjalista/ka ds. turystyki

eSky.pl S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w wyborze i aktywna sprzedaż pakietów turystycznych (w tym: rezerwacji biletów lotniczych, ofert noclegów, ubezpieczeń podróżnych, wynajmu samochodów), zależnie od potrzeb i preferencji klientów.

  • Obsługa posprzedażowa na każdym etapie podróży.

  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług turystycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży produktu turystycznego poparte osiąganymi wynikami.

  • Znajomość geografii świata i zagadnień turystyki zagranicznej, poświadczona pasją do podróżowania.

  • Znajomość branży turystycznej.

  • Wysoka motywacja i chęć spełniania podróżniczych oczekiwań klientów.

  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność budowy długotrwałych relacji.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Odbyte study tours będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia oraz stała dyspozycyjność zespołu szkoleniowego

  • Atrakcyjnie wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.

  • Możliwość rozwoju w ramach zespołu, organizacji oraz z pracy z pasjonatami podróży

  • Stabilne godziny pracy w systemie zmianowym.

  • Pracę w modelu hybrydowym, w centrali w Katowicach bądź też całościowo w formie zdalnej.

  • Swobodną atmosferę (płaska struktura).

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Opis ogłoszenia o pracę:

Lubisz odkrywać nowe miejsca na świecie i dzielić się wiedzą o nich?

Masz doświadczenie w sprzedaży pakietów turystycznych. Dołącz do nas!

U nas będziesz doradzał i pomagał klientom zaplanować ich podróż, korzystając z szerokiej oferty naszych usług. Dzięki Twojej wiedzy i doświadczeniu Klienci będą mogli realizować swoje marzenia.

U nas będziesz wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne w branży travel, które pomagają w kompleksowej obsłudze klientów. Będziesz mieć wpływ na tworzenie standardów pracy w ramach nowo tworzonej specjalizacji w organizacji. Dzięki temu będziesz na bieżąco z trendami turystycznymi i uzyskasz okazję do pełnego wyrażenia swojej pasji i zaangażowania!

Jesteśmy największym internetowym biurem podróży travel-tech w Europie Środkowej i drugim w regionie LATAM. Pomagamy naszym klientom poprzez podróże realizować ich życiowe pasje i marzenia. Inspirujemy każdego dnia, by odkrywać świat, jego znane i nieznane zakątki, tajniki kuchni oraz różnych kultur

Przewiń do profilu firmy