Oferta pracy

Specjalista/ka ds. ubezpieczeń (leasingi)

AonO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aon to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkim ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy Klienci mogą bezpieczniej realizować swoje cele biznesowe.
Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym. Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa ubezpieczeniowa klienta
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją ubezpieczeniową
  • Sporządzanie raportów z wykonywanych działań (Excel)

Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i/lub leasingowej będzie atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (MS Office)
  • Nastawienie na jakościową realizację zadań
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, wspierającym się zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych)
  • Zdalne wdrożenie w obowiązki przez eksperta (online onboarding)
  • Pracę zdalną do czasu powrotu do biura

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy