Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/-ka ds. Ubezpieczeń (ubezpieczenia majątkowe)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aon to międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem w obszarze ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Do naszego zespołu Affinity:

    Specjalista/-ka ds. Ubezpieczeń (ubezpieczenia majątkowe) - docelowo Broker
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • praca pod kierunkiem brokera w zakresie ubezpieczeń mienia leasingowego,
    • administrowanie oraz obsługa elektronicznej i papierowej dokumentacji ubezpieczeniowej,
    • codzienna praca z Klientem zewnętrznymi i wewnętrznym, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz innymi biurami Aon,
    • praca z danymi w systemach,
    • raportowanie,
    • współpraca w ramach dedykowanego zespołu.

    Nasze oczekiwania:

    • wiedza z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń majątkowych),
    • mile widziana znajomość ubezpieczeń przedmiotów leasingu,
    • dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w praktyce),
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • biegła obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (Excel),
    • samodzielność, terminowość i skrupulatność,
    • mile widziane uprawnienia brokerskie.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku brokerskim.