Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. usług Food Safety Culture

PROKONSUMENT SP. Z O.O. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zatrudnionej osobie powierzone będą obowiązki kreowania i rozwoju usług powiązanych z wdrażaniem i rozwojem w firmach spożywczych Kultury Bezpieczeństwa Żywności i powiązanych obszarów, w tym między innymi:

• Prawo żywnościowe oraz narzędzi i podejścia do zarzadzania opartym na ryzyku

• Rozwoju kompetencji technicznych i managerskich kadr branży spożywczej

• Optymalizacji zarządzania firm opartym na kosztach jakości

Zadania będą realizowane poprzez:

• Ustawiczny dialog z obecnymi oraz przyszłymi klientami firmy w celu wykreowania docelowego modelu usługi

• Wspieranie i bezpośredni udział w prowadzeniu warsztatów managerskich oraz innych formach wymiany wiedzy

• Przygotowywanie materiałów merytorycznych do Strefy Managera FoodFakty

• Aktywny udział w procesach sprzedażowych w firmie

Nasze wymagania

Poszukujemy Osoby, która rozumie przedstawione oczekiwania, ma wyobrażenie jak je zrealizować i ma podstawy merytoryczne do ich wykonania.

Idealnym kandydatem jest osoba posiadająca wykształcenie kierunkowe (technologia żywności), kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości lub firmie laboratoryjnej, konsultacyjnej czy certyfikacyjnej oraz koniecznie posiadającej predyspozycje i chęć pracy w charakterze trenera, konsultanta.

W związku z tym, że pracujemy w środowisku firm międzynarodowych konieczna dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, na którym dana osoba kreuje swoje zadania i wartość swojej pracy oraz bierze za nią odpowiedzialność,

  • Kulturę organizacyjną opartą na najlepszych wzorach firm międzynarodowych,

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet medyczny,

  • Elastyczne podejście do czasu i miejsca pracy – nie wymagamy ciągłej obecności w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

PROKONSUMENT SP. Z O.O.

Projekt FoodFakty.pl powstał na fundamentach firmy Prokonsument Sp. z o.o. działającej od 1992 roku w obszarze jakości i bezpieczeństwa żywności jako laboratorium analityczne. Obecnie jesteśmy firmą typu information intelligence i posiadamy w swoim portfolio szereg produktów opartych na informacji, między innymi największą platformą informacji technicznej on-line dla przemysłu spożywczego foodfakty.pl oraz największa bazę produktów zafałszowanych Probase360.

Nasza Misja: Wspólnie Budujemy Kulturę Bezpieczeństwa Żywności

Nasza Wizja: Wspieramy budowanie Kultury Bezpieczeństwa Żywności w branży spożywczej poprzez dostarczanie wiedzy na temat zagrożeń i bieżących incydentów rynkowych, zmian w przepisach prawnych, zmian w technologiach i metodach badawczych oraz ułatwianiu komunikacji pomiędzy poszczególnymi ogniwami łańcucha żywności. Dążymy do zostania największą i najefektywniejszą platformą wymiany informacji dla managerów branży spożywczej w Polsce i regionie.

Więcej informacji:

www.prokonsument.pl

www.foodfakty.pl

Przewiń do profilu firmy