Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Usług Głosowych

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Jeśli interesuje Cię praca w domenie technologii, lubisz mierzalne zadania techniczne przekładające się na przyrost konfiguracji związanej z usługami głosowymi a dodatkowo dobrze czujesz się pracując w zespole zorientowanym na jakość i niezawodność usług, ta oferta jest dla Ciebie! Gwarantujemy, że nie doświadczysz nudy, a wręcz przeciwnie, będzie wiele okazji aby wykorzystywać i wzmacniać swoje kompetencje na wielu płaszczyznach. Dzięki charakterowi zespołu i modelowi DevOps będziesz miał/-a szansę budować doświadczenie na wszystkich polach związanych z operatorską siecią głosową.

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Uruchamianie i utrzymywanie usług dla klientów końcowych w obszarze B2B, WV
  • Planowanie, rozbudowa i utrzymanie sieci oraz serwisów Voice Core w modelu Agile
  • Tworzenie dokumentacji, opracowywanie zaleceń i instrukcji konfiguracyjnych i procesowych
  • Analiza wymagań biznesowych i proponowanie adekwatnych rozwiązań technicznych
  • Zarządzanie cyklem życia sieci Voice Core
  • Testowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań z obszaru Voice Core

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: telekomunikacja)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku u operatora telekomunikacyjnego, dostawcy sprzętu lub technologii
  • Znajomość systemów Voice Core i środowiska bezpośrednio powiązanego
  • Znajomość architektury, protokołów i sygnalizacji z obszarów VoIP, SBC, MSS lub/i dobra znajomość jednego z języków programowania Java, Python, Javscript
  • Podstawowa wiedza na temat technologii związanych z wirtualizacją, cloud computing, orchestration, OpenStack, KVM
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole (także międzynarodowym)
  • Umiejętność podejmowania decyzji i stosowania rozwiązań w nawiązaniu do potrzeb
  • Umiejętności negocjacyjne, koordynacyjne, umiejętność budowania i zarządzania harmonogramem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

OFERUJEMY:

  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Praca w zespole ekspertów i dostęp do najnowszych technologii
  • Laptop i telefon służbowy
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Możliwość korzystania z kart sportowych na preferencyjnych warunkach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy