Oferta pracy

Specjalista/ -ka ds. VAT

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stanisława Przybyszewskiego 199/205

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zdarzeń gospodarczych i ich prawidłowe ujęcie dla celów VAT

  • weryfikacja dokumentów w rozliczeniach VAT krajowych, wewnątrzwspólnotowych i poza unijnych

  • zatwierdzanie dokumentów podatkowych zgodnie z procedurami firmy

  • terminowe sporządzanie deklaracji, korekt i informacji podatkowych

  • bieżąca analiza przepisów i orzecznictwa oraz monitorowanie zmian w zakresie podatków

  • współpraca z doradcami zewnętrznymi, audytorami oraz organami podatkowymi

  • uzgodnienia kont bilansowych

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu podatku VAT

  • doświadczenie w zakresie rozliczania podatku VAT

  • znajomość zagadnień księgowych

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • samodzielność, skrupulatność oraz profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków

  • chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia zawodowego

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office - w szczególności MS Excel

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazne i stymulujące środowisko pracy

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • bezpłatny parking

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Franklin mawiał, że „Na tym świecie nie ma nic pewnego prócz śmierci i podatków…” . A my jesteśmy pewni, że praca u nas może być motorem Twojej kariery. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy