Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Wdrożeń Systemów IT Security

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zależy Ci na pracy w międzynarodowej firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy? Interesujesz się bezpieczeństwem urządzeń mobilnych? Znasz się lub chcesz poszerzyć wiedzę o systemach, takich jak NGFW, UTM, WAF, SD-WAN? Chciałbyś/-abyś rozwinąć się jako SecDevOps, pracując z wykorzystaniem metodyk Agile? Jeżeli tak, to dołącz do Squadu Mobile/Endpoint Security and Network Protection, który zajmuje się m.in. rozwojem, wdrażaniem i utrzymaniem szerokiej gamy produktów bezpieczeństwa.

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Twoim zadaniem, jako SecDevOps w obszarze produktów bezpieczeństwa (dedykowane rozwiązania dla klientów), będą:
    • wdrożenia i rozwój,
    • administrowanie i utrzymanie (8/5),
    • weryfikowanie poprawności działania,
    • dokumentowanie,
    • wsparcie ofertowania
  • Dodatkowo będziesz wspierać obecne procesy dotyczące produktów Zarządzany Firewall, SD-WAN, ochrony urządzeń mobilnych.
  • Współpracując z firmami zewnętrznymi, klientami oraz z jednostkami wewnątrz
    T-Mobile odpowiedzialnymi za wdrożenia i zmiany, będziesz mógł/mogła zdobyć nowe doświadczenia i poszerzyć swoją wiedzę z pogranicza bezpieczeństwa, IT i sieci w środowisku międzynarodowego operatora telekomunikacyjnego.

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Doświadczenie we wdrożeniach i utrzymaniu nieskomplikowanych systemów telekomunikacyjnych, informatycznych itp. (nie jest to warunek konieczny, lecz atut)
  • Praktyczne doświadczenie w administrowaniu rozwiązaniami Forinet, Versa, F5, Cisco, Elastic (atut)
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i terminali (network & endpoint security)
  • Znajomość podstaw technologii budowy sieci IP i protokołów sieciowych oraz technologii wirtualizacji
  • Umiejętność automatyzacji swojej pracy (poprzez skrypty np. w bashu, perlu itp., programy np. w pythonie, znajomość ansible będzie atutem)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność współpracy w grupie (pracujemy w Agile, znajomość tej metodyki jest atutem)
  • Odpowiedzialność i zorientowanie na cel
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie/ostatnie lata studiów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1 lub wyższym
  • Gotowość do poszerzania swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach i zdobywanie certyfikacji

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliowść pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne