Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. wdrożeń systemu ERP - enova365 Handel, CRM, Projekty

Dr IT Warszawa Sp. z o.o. O firmie

Dr IT Warszawa Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • enova365

  • enova365 Handel

  • enova365 CRM

  • enova365 Projekty

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów wdrożeniowych systemu enova365 Handel, CRM, Projekty

  • Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań informatycznych

  • Testowanie rozwiązań informatycznych

  • Instalowanie oraz konfiguracja systemu zgodnie z ustaloną dokumentacją projektową

  • Wsparcie techniczne, konsultacje i serwis istniejących wdrożeń

  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym i innymi zespołami merytorycznymi firmy

  • Reprezentacja firmy na zewnątrz (pokazy/prezentacje, szkolenia użytkowników, spotkania z klientami).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi oraz wdrażania systemu enova365 Handel, CRM, Projekty

  • Dobra znajomość zagadnień merytorycznych w obszarze sprzedażowym i obsługi gospodarki magazynowej

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania (analizy przedwdrożeniowe, audyty)

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Dobra znajomość rynku usług informatycznych (systemy ERP)

  • Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, dobra organizacja własnej pracy, wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność (podróże służbowe)

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wspólną realizację ciekawych projektów informatycznych

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie za osiągane wyniki

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna)

  • Wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Na bazie naszego 22-letniego doświadczenia na rynku tworzymy rozwiązania, które usprawniają codzienną pracę przedsiębiorców. Naszym celem jest wspieranie klientów w rozwoju oraz osiąganiu przewagi rynkowej. Oferujemy rozwiązania informatyczne dopasowane do specyfiki i potrzeb każdej firmy. Od 12 lat jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365.

Przewiń do profilu firmy