Oferta pracy

Specjalista/ka ds. windykacji należności

Balticon SA

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Balticon SA

Wendy 15

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zaległości w płatnościach

  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z kontrahentami

  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu wierzytelności oraz ustalanie warunków spłat zaległości

  • Wyjaśnianie różnic między rozrachunkami klienta, a rozrachunkami firmy

  • Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty, not odsetkowych

  • Obsługa BIG i giełd wierzytelności

  • Przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji do windykacji sądowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik windykacyjnych

  • Łatwe nawiązywanie kontaktów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę z doświadczonym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Balticon SA

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Przewiń do profilu firmy