Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Windykacji Polubownej

E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • komunikacja i realizacja procesu z osobą zadłużoną na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym

  • pozyskiwanie danych o sytuacji finansowej dłużników, ich analiza i weryfikacja

  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia (korespondencja, telefon)

  • ustalanie przyczyn powstania zaległości i negocjowanie warunków spłaty zobowiązań

  • monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych działań w powierzonych sprawach

  • prowadzenie skip tracing

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań

  • monitoring prowadzonych spraw oraz zawartych ugód

  • analiza dokumentacji

  • dokumentowanie w systemie informatycznym wykonywanych zadań, planowanie i realizacja działań windykacyjnych

Nasze wymagania

Jeśli spełniasz poniższe kryteria zgłoś się do nas:

• rozmowy z ludźmi sprawiają Ci przyjemność

• myślisz nieszablonowo, szukasz kreatywnych rozwiązań

• chcesz się uczyć i stawać jeszcze lepszym negocjatorem

• cechuje Cię kultura osobista i szacunek do człowieka

• łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych, nienaganna dykcja i swoboda wypowiedzi

• nie nudzą Cię powtarzalne zadania

• znajomość pakietu MS Office i umiejętność obsługi komputera

• mile widziane doświadczenie w windykacji telefonicznej z wykorzystaniem narzędzia predictive dialer

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawowe oraz premiowe

  • możliwość dopasowania grafiku pracy do Twoich planów

  • szkolenia zespołowe oraz możliwość odbywania indywidualnych coachingów szkoleniowych, dzięki którym zostaniesz negocjatorem na mistrzowskim poziomie

  • pracę w doświadczonym, małym i zgranym zespole

  • ludzkiego szefa 😊

  • strefę relaksu, pyszną kawę, przyjazną atmosferę pracy, spotkania integracyjne

E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA sp. z o.o.

E-Kancelaria to doświadczony Partner dostarczający rozwiązania z zakresu monitorowania płatności, doradztwa prawnego w zakresie prowadzenia działalności biznesowej, a także zarządzania procesami windykacji. Uszyte na miarę każdego Klienta rozwiązania zwiększają efektywność prowadzonych działań. e-Kancelaria to wiarygodny Partner dla Twojego biznesu.

Stwórz z nami zespół idealny. Szukamy osób z pasją i zaangażowanie, dla których praca, to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.