Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Windykacji (zastępstwo)

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie skutecznych, efektywnych negocjacji telefonicznych, wyjaśnianie przyczyn zaległości oraz motywowanie do spłaty

  • prowadzenie korespondencji mailowej i listownej z Klientami w celu odzyskania należnych spółce kwot

  • monitoring prowadzonych spraw windykacyjnych i realizowanie założonych planów

  • weryfikacja danych teleadresowych oraz sytuacji finansowej i prawnej Klienta

  • dokumentowanie w systemie wykonywanych zadań, planowanie i realizacja działań

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na tożsamym stanowisku

  • dobra znajomość MS Office

  • asertywność i umiejętności negocjacyjne

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka orientacja na realizację celu

  • gotowość i otwartość na zmiany

  • umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas zastępstwa w stabilnej firmie

  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Garden, połączoną z pracą zdalną

  • bogatą ofertę socjalną, w tym opiekę medyczną, pakiet sportowo-rekreacyjny

  • różnorodną ofertę programu wellbeingowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne